Welcome To Solipsism
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome To Solipsism

I may not be the most important person in your LiFE I just hope that when you hear my name you smile & say THATS MY FRIEND!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !

Go down 
+2
Sturm
ShtrudeL
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyПон Авг 11, 2008 6:04 am

аз мразя емотата щотот са баси педалчетата и само мрънкат , живота им е шит ? ми на сички е шит .. варете се режете ! Suspect
Върнете се в началото Go down
ShtrudeL
Властимащ
Властимащ
ShtrudeL


Брой мнения : 230
Join date : 10.08.2008
Age : 32
Местожителство : In My Sick Brain

Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyПон Авг 11, 2008 7:08 am

yeah...
живота не е "шит" на никой ^^ Просто някой прекалено много драматизират ^^
а емотата..че то емота в България няма xD ^_^
Върнете се в началото Go down
Sturm
Ленинград
Sturm


Брой мнения : 6
Join date : 11.08.2008

Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyПон Авг 11, 2008 9:48 am

Пикаем на емота.


улицата към МГто.

некъв

БАУ

он се насра
Върнете се в началото Go down
DaRkFiRe
DnL
DaRkFiRe


Брой мнения : 529
Join date : 11.08.2008

Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyПон Авг 11, 2008 1:48 pm

Euphoria___ написа:
yeah...
живота не е "шит" на никой ^^ Просто някой прекалено много драматизират ^^
а емотата..че то емота в България няма xD ^_^

напълно съгласен.. има само такива извънредно задръстени и тъпи дечица, които си мислят че са.. дано си срежат веничките.. ^^
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyПон Авг 11, 2008 3:15 pm

един ден пред Даскало гледам 2 - 3 лапета на не повече от 12 сичките в тениски на Токио Шит и некви бритони пуснали..и после КАК ДА НЕ ГИ РИТАШ ?
Върнете се в началото Go down
DaRkFiRe
DnL
DaRkFiRe


Брой мнения : 529
Join date : 11.08.2008

Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyВто Авг 12, 2008 10:58 am

детска мода.. ша им отмине и тва лайно и ша станат някое друго лайно
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyВто Авг 12, 2008 4:17 pm

дано че ми писна от тях .. scratch
Върнете се в началото Go down
DaRkFiRe
DnL
DaRkFiRe


Брой мнения : 529
Join date : 11.08.2008

Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyСря Авг 13, 2008 12:27 am

не се знае следващата мода колко ша е малоумна и трагична.. най-вероятно повече :\
Върнете се в началото Go down
vIkZz
Mr.Green
Mr.Green
vIkZz


Брой мнения : 35
Join date : 14.08.2008

Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyЧет Авг 14, 2008 8:18 am

Съгласна съм с всички които писаха дотук. Аз също мразя емо-та.. И както каза Еуфория- в БГ няма емо-та. Всички са пози.. Laughing
Върнете се в началото Go down
DaRkFiRe
DnL
DaRkFiRe


Брой мнения : 529
Join date : 11.08.2008

Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyЧет Авг 14, 2008 11:16 am

тогава като няма в БГ емо-та.. как ги мразиш ? ^^ или по-скоро позите, които се мислят за емо-та в БГ мразиш.. щото малко не се доразбра.. та да питам за всеки случай ^^
Върнете се в началото Go down
vIkZz
Mr.Green
Mr.Green
vIkZz


Брой мнения : 35
Join date : 14.08.2008

Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyЧет Авг 14, 2008 11:37 am

Мразя позите в България.. В смисъл, не разбират амия емо стил.. Тоо си е музика, а в БГ всички мислят, че е начин на обличане, на подражание.. И най- важното в Бг всички мислят, че за да си емо трябва да се накълцаш Laughing ...
Върнете се в началото Go down
DaRkFiRe
DnL
DaRkFiRe


Брой мнения : 529
Join date : 11.08.2008

Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyЧет Авг 14, 2008 11:40 am

дъъ.. тъпо ^^ но 1вото, по което всички инфантилни идиоти и идиотки осъждат, че си емо е прическата.. и поради този факт, където и да ходя.. ме считат още от 1вия поглед за емо.. само щото имам бритон и малко по-нестандартна прическа 0.о само дето не осъзнават колко много не ми пука за тва за какъв ме имат :\
Върнете се в началото Go down
vIkZz
Mr.Green
Mr.Green
vIkZz


Брой мнения : 35
Join date : 14.08.2008

Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyЧет Авг 14, 2008 1:46 pm

Много е хубаво, че не се влияеш от чуждото мнение. При мен има нещо подобно.. Откакто се помня бритона ми винаги е стоял настрани.. Никога не съм го оставяла къс или прекалено дълъг че да е на дължината на косата ми.. И аз като теб не обръщам внимание на това, какво ми казват.
Върнете се в началото Go down
ShtrudeL
Властимащ
Властимащ
ShtrudeL


Брой мнения : 230
Join date : 10.08.2008
Age : 32
Местожителство : In My Sick Brain

Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyЧет Авг 14, 2008 1:47 pm

Oh My Fucking God...дебили...стига философски разсъждения.
Върнете се в началото Go down
vIkZz
Mr.Green
Mr.Green
vIkZz


Брой мнения : 35
Join date : 14.08.2008

Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyЧет Авг 14, 2008 1:49 pm

Просто изказваме мнение.. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
ShtrudeL
Властимащ
Властимащ
ShtrudeL


Брой мнения : 230
Join date : 10.08.2008
Age : 32
Местожителство : In My Sick Brain

Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyЧет Авг 14, 2008 1:52 pm

Такова мнение се изказва в тийна ^_^ Тук не е идиотология ^^ (бати якото ^^)
С две думи можехте да кажете,че имотата са кретени и толкова ^^ уляля данет ^^
Върнете се в началото Go down
DaRkFiRe
DnL
DaRkFiRe


Брой мнения : 529
Join date : 11.08.2008

Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyЧет Авг 14, 2008 1:54 pm

всичко за нашата админка.. и за да я дразним ^^
Върнете се в началото Go down
ShtrudeL
Властимащ
Властимащ
ShtrudeL


Брой мнения : 230
Join date : 10.08.2008
Age : 32
Местожителство : In My Sick Brain

Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyЧет Авг 14, 2008 1:57 pm

Ест..имам власт! ^^
мога да те банна ^^
Върнете се в началото Go down
DaRkFiRe
DnL
DaRkFiRe


Брой мнения : 529
Join date : 11.08.2008

Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyЧет Авг 14, 2008 1:58 pm

ти губиш от тая ралтка ^^
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyЧет Авг 14, 2008 3:12 pm

аз пък като видя някой с бритон до колене и като го питам "ТИ ЕМО ЛИ СИ БЕ?" и той "НЕ"
тогава за кво му е бритон щото е видял че е "МОДНО" да си с такава прическа... преди 2 години нямаше емо стил .. и не виждах в секи сайт за запознанства некви целите в черно и с размазан грим.. имам чуството че сички тия лайна идват от тъпите китайски филмчета
там сички са некви смотани..Емо-тата са толкова мн в бг колкото са и тия от куукус клан.. scratch scratch
Върнете се в началото Go down
ShtrudeL
Властимащ
Властимащ
ShtrudeL


Брой мнения : 230
Join date : 10.08.2008
Age : 32
Местожителство : In My Sick Brain

Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyЧет Авг 14, 2008 3:25 pm

Тва че някой има бритон не означава че е емоо О.О ..Българите разбираме както винаги всичко последно...но защо трябваше да разбираме за имо стила ^^ Голяма излагация ^
Върнете се в началото Go down
DaRkFiRe
DnL
DaRkFiRe


Брой мнения : 529
Join date : 11.08.2008

Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyЧет Авг 14, 2008 4:43 pm

все някога и тва щеше да стане.. та.. както писах и преди.. чакаме новата мода ^^
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyЧет Авг 14, 2008 5:15 pm

е добре кво е модно да имаш бритон койт мой ти замести тоалетната хартия ? кво му е якото ?
Върнете се в началото Go down
DaRkFiRe
DnL
DaRkFiRe


Брой мнения : 529
Join date : 11.08.2008

Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyПет Авг 15, 2008 1:41 am

питай другия път като видиш някое малко човеченце с такова нещо кво е усещането гхахахахха ^^
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! EmptyПет Авг 15, 2008 3:57 pm

ще ми каже "депресиращо е и ми идва да си прережа вените.." scratch
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !   Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА ! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мразя Емоционално Малтретирани Олигофрени на кратко ЕМО-ТА !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome To Solipsism :: LifeStyle :: Hate Club-
Идете на: