Welcome To Solipsism
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome To Solipsism

I may not be the most important person in your LiFE I just hope that when you hear my name you smile & say THATS MY FRIEND!
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Гост
Гост




Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате Empty
ПисанеЗаглавие: Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате   Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате EmptyЧет Авг 21, 2008 9:34 am

1. Новата година ще ви донесе много нови емоции - Пийте си редовно валериана.

2. Ще намерите нещо, загубено отдавна – Вероятно сивия ви чорап, който изчезна мистериозно при последното почистване преди три месеца.

3. Нов член или членове на семейството - Не се притеснявайте, вече има съвременни препарати против различните видове въшки.

4. 2005-та година ще ви помогне да постигнете отдавна поставена цел - Помнете, че отслабването трябва да става бавно и постепенно.

5. Посрещате Новата година със смесени чувства – жената признава, че си пада по сестра ви. Хубавата новина е, че любовницата ви е бременна и то с близнаци. На печелившите – честито!

6. Отдавна забравени познати ще ви се обадят и недвусмислено ще напомнят за себе си - Вие откога не сте си плащали данъците??

7. Поради преяждане със сарми по Коледа има опасност Новата година да изтече неусетно - Спрете диарията преди тя да ви спре!

8. Окончателно ще се простите с нещо любимо, но това ще е за добро - Признайте, че тоталната липса на коса ще ви спести парите за боядисване всеки месец.

9. 2005-та ще ви донесе разтърсващо известие – писмо или друг тип уведомление - Не ви остава нищо друго, освен да се присъедините към хората, които ще съдят Топлофикация.

10. 2005-та е добра година за вас във всички отношения, но най-вече в здравословен аспект - Към февруари успешно ще се отървете от гъбичките.

11. 2005-та носи плодородие и пълна с живот къща - Мишките раждат по няколко пъти годишно, своевременно викнете фирма за изтребване на гризачите.

12. Нови запознанства с противоположния пол ще донесат промяна и разнообразие в живота ви - Кожно-венерологичният кабинет ще се окаже често посещавано място през 2005-та.

13. Новата година обещава засилен вътрешнен живот - кръгли глисти или плоски тении. Лекарството се нарича декарис и се купува без рецепта.

14. През Новата година ще ви се наложи да се съобразявате с други хора - Медиите отдавна тръбят, че затворите са претъпкани, но засега мерки не са предприети.

15. През 2005-та ще виждате нещата под различен ъгъл - Астигматизмът ви се засилва


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Върнете се в началото Go down
ShtrudeL
Властимащ
Властимащ
ShtrudeL


Брой мнения : 230
Join date : 10.08.2008
Age : 32
Местожителство : In My Sick Brain

Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате   Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате EmptyЧет Авг 21, 2008 9:38 am

хахаха ^^

Аз си пожелавам винаги едно и също ^^ Искам просто да съм щастлива и здрава и близките ми също ^^ Мразя Коледа и Нова година и всякви такива празници ^

бтв имаше един виц...

Две прасета пият кафе и едното поглежда в чашата на другото и му казва:
-хмм...виждам тук охолен живот...само малки неприятности по Коледа ^^

ххх ^
Върнете се в началото Go down
DaRkFiRe
DnL
DaRkFiRe


Брой мнения : 529
Join date : 11.08.2008

Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате   Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате EmptyЧет Авг 21, 2008 2:33 pm

бая малки са им неприятностите 789
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате   Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате EmptyЧет Авг 21, 2008 4:39 pm

ОООООООООООО МММММММММММММ ГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГГ


МИХАЕЛА ЗНАЕ ВИЦОВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !?!??!?!?!?!?? ЛТФ КАДЕ ОТИДЕ ЩАСТИЕТО ?! .;;.; .;;.; .;;.; .;;.; .;;.; <- ТИЯ МЕ КЕФЯТ
Върнете се в началото Go down
ShtrudeL
Властимащ
Властимащ
ShtrudeL


Брой мнения : 230
Join date : 10.08.2008
Age : 32
Местожителство : In My Sick Brain

Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате   Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате EmptyЧет Авг 21, 2008 4:48 pm

ъ? Оо

Едит: "мразя" да ми викат Михаела...много е официално Оо
Върнете се в началото Go down
BlackRoM
ДУШЕВНО БОЛЕН



Брой мнения : 145
Join date : 21.08.2008
Age : 33
Местожителство : в града на ангелите

Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате   Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате EmptyСъб Авг 23, 2008 2:17 am

и мене ми е гадно кът ми викат СВЕТОСЛАВ Shocked Shocked Shocked Shocked
ЯЗЕ СЪМ СИ СЛАВИ,СЛАВУН И ТЕМ ПОДОБНИ
Върнете се в началото Go down
DaRkFiRe
DnL
DaRkFiRe


Брой мнения : 529
Join date : 11.08.2008

Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате   Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате EmptyСъб Авг 23, 2008 2:39 am

окееййй.. само моето име ли е неизвестно вече в тоя форум ? 789
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате   Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome To Solipsism :: LifeStyle :: Sweeet! (by Cartman) ^_^-
Идете на: